You are here:  / Usługi / Wynajem aut dostawczych

Wynajem aut dostawczych

wynajem-aut-dostawczych-1Auto dostawcze jest to specjalistyczna odmiana samochodu osobowego lub ciężarowego, przeznaczona do przewozu niezbyt dużych ładunków.

Pod względem budowy nadwozia auta dostawcze można podzielić na następujące grupy: pick-up, skrzyniowe, furgonowe i specjalne.

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą polegającą do świadczeniu usług, na przykład budowlanych, remontowych, dostarczasz różne produkty do klienta, to auto dostawcze jest dla Ciebie niezbędnym narzędziem do codziennej pracy. Nie musisz jednak inwestować w zakup nowego auta dla swojej firmy, szczególnie na początku swojej działalności, kiedy koszty często są wyższe niż przychody.

Wynajem aut dostawczych do usługa kierowana nie tylko do przedsiębiorców, ale też i do klientów indywidualnych. Jako przedsiębiorca, wynajem aut dostawczych możesz traktować jako jeden ze sposobów prowadzenia swojej działalności gospodarczej. Nie musisz martwić się o serwisowanie i naprawy aut. Zrobi to za Ciebie firma, od której wynajmiesz swoje auto dostawcze.