You are here:  / Transport przesyłowy / Plandeki na samochód

Plandeki na samochód

Plandeki na samochód
1 vote, 3.00 avg. rating (64% score)

Plandeki na samochod (3)Często zostawiane samochody na parkingu przed blokiem są narażone na różne warunki atmosferyczne. Kierowcy, którzy swoją decyzję przemyśleli i podjęli przed zimą, mają lepszy komfort psychiczny, pod postacią plandeki na samochód.
Na rynku jest spory wybór. Wystarczy dobrać wielkość i kształt plandeki do swojego auta i połowę zmartwień mamy za sobą. Bardziej przewidywalni kierowcy kupują plandeki już na jesieni, aby uchronić auto przed ulewnym deszczem, lub niespodziewanym przymrozkiem. Często jest to najlepsze wyjście kiedy nie mamy garażu. Plandeka uchroni nasze auto przed śniegiem, ale i najgorszą częścią czynności czyli odladzaniem zamków i skrobaniem szyb.
Choć do założenia i zdjęcia plandeki potrzeba trochę czasu (czasem mniej niż skrobanie szyb) to jednak ta inwestycja bardzo się opłaca, ponieważ karoseria jest dużo mniej narażona na różne czynniki. Tym bardziej to się opłaca gdyż są takie plandeki, które chronią przed gradem nawet tak dużym jak piłki do ping ponga i składają się z kilku warstw.