You are here:  / Motoryzacja / Transport rurociągowy

Transport rurociągowy

Kluczyki a Assistance

70705Zdarza się czasami, że samochód nie może zostać z różnych przyczyn otwierany normalnym sposobem, musi zostać otwarty w warsztacie naprawczym, bo nastąpiła na przykład awaria. Wtedy, jeśli posiadamy ubezpieczenie assistance, możemy w prostu i bezpieczny sposób odzyskać władzę nad samochodem, wystarczy zadzwonić do ubezpieczyciela i on wezwie kogoś, kto zna się na otwieraniu tego typu samochodu. Jeśli niemożliwe jest otworzenie samochodu z uszkodzonym zamkiem albo z wykrzywionymi kluczykami na miejscu, w którym chcieliśmy użyć samochodu, assistance gwarantuje nam zawiezienie samochodu do warsztatu naprawczego i chodzi o warsztat naprawczy , który znajduje się w pobliżu miejsca zamieszkania.

Takie usługi możliwe są wtedy, kiedy nasze kluczyki zostaną zniekształcone, zniszczone albo kiedy na przykład zostaniemy postawieni przed sytuacją, w której nasze kluczyki zostają zatrzaśnięte wewnątrz pojazdu. Ubezpieczyciel może ponadto zdecydować się na pokrycie kosztów dojazdu po zapasowe kluczyki, przy czym dojazd ten dokonuje się przez ubezpieczonego, a nie przez osobę ubezpieczyciela, bo to generowałoby tylko dodatkowe, zbędne koszty. Takie usługi są wykonywane także w sytuacji, kiedy mają miejsce takie niezbyt komfortowe zdarzenia na terenie nie obejmującym Polskę. Sytuacje objęte taką ochroną to także zniszczenie, zgubienie oraz kradzież kluczyków samochodowych. Warto jest jednak nie dopuszczać do takich sytuacji.

słowa kluczowe: transport rurociągowy, transport przesyłowy, funkcje transportu, transport przesyłowy w polsce, wybór środka transportu, rozwój transportu samochodowego