You are here:  / Samochody / Transport przesyłowy w Polsce

Transport przesyłowy w Polsce

Assistance poza granicami kraju

images-29Assistance poza granicami kraju jest szczególnie przydatne podczas naszych sporadycznych wyjazdów poza granice kraju, bo wtedy jesteśmy najbardziej zdezorientowani w tym, co dzieje się poza nasza polska, a także bardziej podatni na rozmaite stłuczki. Jeśli jednak podróżujemy bardzo wiele poza naszymi granicami, z drugiej strony, również jesteśmy narażeni na bardzo wiele sytuacji, w których może dojść do wypadku samochodowego z naszym udziałem. Dlatego też należy zaopatrzyć się w ubezpieczenie komunikacyjne assistance, które jest dodatkiem do innych ubezpieczeń komunikacyjnych. Jeśli dojdzie do wypadku poza granicami kraju, w większości przypadku, posiadając ubezpieczenia assistance, będziemy mogli liczyć na przewiezienie naszych zwłok bezpłatnie, czyli w ramach posiadanej polisy do kraju, z którego pochodzimy.

Ponadto ubezpieczyciel ma obowiązek pokryć koszty naszej hospitalizacji po wypadku za granicą i to mieście się w zakresie nieco bardziej rozszerzonym niż tylko podstawowy we wszystkich towarzystwach ubezpieczeniowych. Ponadto ubezpieczyciel może też zabrać nasze auto po naprawie i przyjechać nim po d nasz dom znajdujący się w Polsce. Oczywiście takie rzeczy jak pojazd zastępczy, czy kierowca zastępczy w sytuacji, kiedy nasz pojazd jest złomowany albo został skradziony cy po prostu nie nadaje się do dalszej jazdy jest obowiązkiem każdego ubezpieczyciela oferującego assistance w nieco bardziej rozszerzonym zakresie niż tylko podstawa.

słowa kluczowe: transport przesyłowy w polsce, wybór środka transportu, rozwój transportu samochodowego, rozwój transportu samochodowego w polsce, legalne wyścigi samochodowe