You are here:  / Samochody / Na urlop do Serocka

Na urlop do Serocka

Serock powstał przy rzece Narwi, na brzegu której, postawiono masę ośrodków turystycznych takich jak: Green-Park. Miasto to znajduje się w województwie mazowieckim w gminie Serock. Ciekawe miejscówki w mieście to między innymi zabytkowy kościół Świętej Anny. W mieście dostępna jest również plaża oraz dużo restauracji. Jedną z bardziej znanych jest restauracja Żuravina, która oferuje smaczne obiady przez większą część dnia.
Dystans miasta Serock od granic Warszawy wynosi 40 km. Można tu przyjechać przez Legionowo albo szybszą trasą przez Nieporęt. W mieście działa komunikacja publiczna, która przewodzi ludzi z Serocka do Legionowa i Nieporętu i miasta Serock. Taxi. Taxi jest także idealnym rozwiązaniem, gdy musimy dojechać do Legionowa albo Wieliszewa czy Izbicy bądź Nieporętu. Stanowisko taxi mieści się tutaj przy ulicy Pułtuskiej, jednak w samym mieście kursuje wiele taxi, które wezwać da się telefonicznie. Taxi z Serocka mogą szybko zabrać nas do obiektów takich jak Hotel Warszawianka w Jachrance. Zanim jednak postanowimy zarezerwować odpowiadającą nam taksówkę, najlepiej dokładnie przejrzeć cennik. Taxi, z której będziemy korzystać powinna być całodobowa i być niedroga. Najlepiej powinna istnieć możliwość negocjowania usług i zarezerwowanie taxi z góry na określony kurs. Ofertą taką dysponuje taxi w Serocku, które można znaleźć na stronie http://taxi-serock.com.pl i przeczytać cennik taxi. Serock jest znany z doskonałej komunikacji, gdy więc zamówimy szybką taksówkę, nie będzie problemu, żeby bezpiecznie i szybko dostać się do celu.
Bez względu w jaki sposób dostaniemy się do Serocka, należy wcześniej pobrać kilka tygodni wolnego i zamówić hotel. Zwłaszcza w okresie letnim miasto jest zatłoczone przez turystów, a Serockie pensjonaty bardzo zatłoczone. Wczesna rezerwacja i korzystanie z taniej taksówki, to warunek, że urlop spędzimy miło i bezpiecznie.