You are here:  / Samochody / Luksusowe auta

Luksusowe auta

Wymarzony ślub

Właśnie się zaręczyłaś i marzy Ci się ślub jak z bajki? To nie będzie trudne. Pomyśl o każdym szczególe. Warto wcześniej zrobić całą listę, by wszystko było dopięte na ostatni guzik, byś mogła cieszyć się najpiękniejszym dniem swojego życia w dobrym stylu.
Chcesz wyglądać jak księżniczka? Proste zadanie. W salonie sukien ślubnych znajdziesz lub zamówisz kreację. Suknia powinna być typu balowego. Szeroka z falbanami i cekinami. Dla wersji księżniczki najlepszą fryzurą będzie kok. Fajnym elementem jest ozdobna korona na głowie. Makijaż najlepiej wykonać w perłowych odcieniach, nie zapominając przy tym o wytuszowanych, podkręconych rzęsach i pudrze rozświetlającym.
Księżniczka nie może też przyjechać na swoją uroczystość zwykłym samochodem. Luksusowe auta przyciągają wzrok. Idealnym wyborem będzie długa limuzyna. W internecie znajdziesz wiele stron, na których główną ofertą są luksusowe auta do ślubu.
Kościół ozdób kwiatami. Droga usłana płatkami róż to niesamowity efekt.
Księżniczka nie może świętować swojego dnia w zwykłym lokalu. Znajdź dużą salę z równie dużym parkietem. Zadbaj o jej wystrój. Powinno być dużo balonów i kwiatów w delikatnych barwach.
Oczywiście na swoje wesele musisz zamówić tort. Postaw na tort piętrowy. Im więcej pięter, tym lepiej. Koniecznie muszą ozdabiać go fajerwerki.
Udaj się również do fotografa i zamów sesję zdjęciową. Ustal wcześniej swoją wizję zdjęć. Dzięki temu będziesz zadowolona z efektów.
Gdy wszystko będzie gotowe, pomyśl o zaproszeniach. Ręcznie robione są niepowtarzalne. Ich wykonanie potrafi być tak piękne, że goście zostawią je sobie na pamiątkę.