You are here:  / Samochody / Garaż – ulubione miejsce mężczyzny

Garaż – ulubione miejsce mężczyzny

Szczęśliwi posiadacze domu, z pewnością mają swoje ulubione pomieszczenie, w którym lubią spędzać czas. Dla jednych może to być kącik w sypialni, gdzie na ulubionym fotelu, pod nastrojową lampą, spędzają ciche wieczory, czytając kolejną książkę. Jeszcze inni uwielbiają schować się w przyjemnie pachnącej kuchni, pichcąc przysmaki dla najbliższych. Są też tacy, których wielką pasją, jest relaksowanie się w ciemnym, ustronnym garażu. Mężczyźni, głowy rodzin, czują się w takim miejscu odprężeni, mogą majsterkować czy też porządkować swoje własne rzeczy, bez nieustannego zerkania przez ramię, że ktoś im przeszkodzi.

Garaż – raj dla majsterkowicza

Typowy męski garaż, jest miejscem, które tylko z nazwy służy do garażowania auta. Równie często, jego funkcją jest również bycie swoistą narzędziownią. To tam, głowy domu przechowują swoje skarby, których nikt oprócz nikt nie może dotykać. Mają je ułożone w swoistym, nierzadko chaotycznie wyglądającym porządku. Tylko oni wiedzą, w którym miejscu szukać młotków, kluczy szwedzkich czy wkrętaków. Ci którzy traktują garaż jako kolejne miejsce w domu, powinni zrozumieć, iż dla wielu mężczyzn to jedyne miejsce w domu, gdzie czują się spokojnie. Nie muszą nic udawać, stroić się, czy poprawne zachowywać.

To męskie terytorium, a ten kto je przestępuje musi przestrzegać zasad jakie w nim panują. Na pewno, żadna kobieta nie może wejść tam, i poprzestawiać wszystkiego według własnego „widzimisię”. Ważne, aby dać mężczyznom przestrzeń, która będzie należeć tylko do nich. Wtedy dostrzeżemy w ich oczach zadowolenie i będziemy wiedzieć, że chcą wracać do domu, bo tam czują się najlepiej.