You are here:  / Auta / Czy zapisanie się na kurs prawa jazdy kat. B to dobry pomysł?

Czy zapisanie się na kurs prawa jazdy kat. B to dobry pomysł?

Lakiernia_FIAT AUTO POLAND - Zak?ad Tychy.Czy zapisanie się na kurs prawa jazdy kat. B to dobry pomysł? Zdecydowanie tak, chyba, że jesteśmy raczej typowymi – a nawet więcej, aniżeli typowymi – domatorami i doprawdy rzadko ruszamy się z domu.

Samochód w dzisiejszych czasach nie jest jedynie fanaberią, a środkiem lokomocji, który pozwala znacząco oszczędzać czas. Co więcej, samochód w wielu zawodach może być narzędziem samej pracy, jak chociażby w przypadku taksówkarza czy też – powiedzmy – przedstawiciela handlowego. Dzięki zaoszczędzonemu czasowi, więcej wolnych minut czy wręcz godzin możemy przeznaczyć na przyjemności.

Minusem posiadania samochodu jest konieczność opłacania ubezpieczenia, ponoszenie kosztów związanych bezpośrednio z eksploatacją (płyny ustrojowe, opony itd.), tankowanie auta, które też kosztuje – nie wspominając już o ewentualnych naprawach.

Mimo to warto mieć samochód (a wcześniej zapisać się na kurs prawa jazdy kat. B), gdyż poza oszczędnością czasu jeżdżenie sprawia dużo frajdy. Motoryzacja bowiem wkracza totalnie do naszego życia codziennego i prawko z pewnością się przyda.