You are here:  / Motoryzacja / Busy do Holandi

Busy do Holandi

Busy do Holandi (8)Holandia jest krajem dość często odwiedzanym przez turystów, między innymi ze względu na niezwykłe zabytki i architekturę, które warto zobaczyć na własne oczy. Podróż z Polski do Holandii nie zajmuje wiele czasu i jest stosunkowo tania, dzięki czemu kraj ten cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Istnieje wiele środków transportu, dzięki którym można dostać się do państwa ze stolicą w Amsterdamie. Najszybszą formą jest podróż samolotem, jednak turyści równie często decydują się na wyjazd samochodowy, co pozwala nieco lepiej poznać tereny leżące na trasie pomiędzy Polską a Holandią. Dla tych natomiast, którzy nie mogą podróżować autem, doskonałym rozwiązaniem są busy do Holandii, które są komfortowe, niedrogie, a podróż w nich przebiega dość szybko. Najodważniejsi natomiast wybierają się w podróż do Holandii na rowerze.

Holandia to nie tylko Amsterdam, ale również wiele innych pięknych miast, takich jak Breda, Maastricht, Eindhoven czy Apeldoorn. Każde z nich jest wyjątkowe i warte zobaczenia.