Zbyt mała ilość pasów

Zbyt mała ilość pasów

a4_996_520Pomimo tego, że komunikacja miejsca w Polsce jest na dość wysokim poziomie, to jednak nie może ona do końca sprostać wszystkim wymaganiom pasażerów, ponieważ polskie drogi jeszcze nie do końca są przystosowane do tego, aby mogły po nich jeździć autobusy. Zdecydowanie ma tak dużych ilości pasów specjalnie przygotowanych dla autobusów, jakich byśmy chcieli. Niestety, ale kiedyś takie rzeczy nie były potrzebne i nikt o nich nie myślał, a teraz przebudowanie drogi, tak aby dostosować ją do potrzeb autobusu nie jest już takie łatwe. Oczywiście na nowo powstałych czy też remontowanych drogach tworzy się takie pasy, ale to wciąż za mało.

Na pewno będzie musiało upłynąć zdecydowanie więcej czasu, abyśmy mogli powiedzieć, że jazda autobusem komunikacji miejskiej jest naprawdę bardzo szybka i odpowiednio dostosowana do naszych potrzeb. Oczywiście nie jest źle, ponieważ takie specjalne pasy dla autobusów są, ale oczywiście pasażerowie byliby bardziej zadowoleni, gdyby znajdowały się one w całym mieście, a nie tylko w pewnych jego częściach. Jednak trzeba się póki co cieszyć z tego co jest. Nie ma co wybrzydzać, ponieważ zdecydowanie nie jest źle z polską komunikacją miejską i w miarę szybko można się nią poruszać po mieście. Dzięki temu będziemy na pewno zadowoleni, że możemy z takiej komunikacji miejskiej skorzystać.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>