You are here:  / Transport przesyłowy / Wyjazdy w nieznane

Wyjazdy w nieznane

Wyjazdy w nieznane
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_samochod9.jpgMam możliwość realizowania częstych wyjazdów w różne miejsca w kraju. To związane jest ściśle z moją pracą, ale jest ona na tyle elastyczna, że w jej obrębie mogę sobie pozwolić na prywatne wycieczki związane z moim hobby, którym jest motoryzacja.
Mimo tego, że jestem kobietą i teoretycznie oraz stereotypowo nie powinnam mieć o tym zielonego pojęcia, to jednak mogę śmiało powiedzieć, że motoryzacja to moja ogromna pasja. Zwłaszcza jej historia stanowi dla mnie źródło informacji i inspiracji. Kiedy tylko mogę, jeżdżę tam, gdzie odbywają się na przykład zloty miłośników starych samochodów albo spotkania wielbicieli danej marki samochodu. To naprawdę niezapomniane wrażenie móc oglądać stare, doskonale utrzymane samochody.
Zdarza się też, że jadę tam, gdzie są określone muzea tematyczne, na przykład ostatnio zwiedzałam muzeum fiata 126p. Jak widać, motoryzacja to dziedzina nie tylko dla mężczyzn, bo może ucieszyć i zachwycić także kobiety. Ja jestem przecież tego jak najlepszym przykładem.