You are here:  / Auta i Samochody / Warta samochód zastępczy i PZU samochód zastępczy

Warta samochód zastępczy i PZU samochód zastępczy

Warta samochód zastępczy i PZU samochód zastępczy
1 vote, 2.00 avg. rating (54% score)

PZU samochód zastępczy i Warta samochód zastępczy

Najem pojazdów zastępczych w ramach ubezpieczenia

Samochód jest rzeczą, którą bardzo lubimy i cenimy. Czasem nawet się z nim utożsamiamy. Posiadanie auta jest bardzo wygodne, ponieważ jesteśmy w stanie nim dotrzeć niemalże wszędzie, dokąd tylko mamy ochotę. Jeździmy nim do pracy, na uczelnię lub na wakacje. Posiadane auto w pewnym stopniu podnosi także nasz status społeczny. Jest złotym lekarstwem na zatłoczone autobusy, bądź tramwaje.

Samochody, jak każda inna rzecz, którą użytkujemy, ulegają niestety awariom. Rzadziej ich uszkodzenia następują w wyniku kolizji. W takich przypadkach pojazd musimy oddać do naprawy, a następnie cierpliwie czekać na jego oddanie do pełni sprawności. To zmusza nas do zmiany formy transportu na publiczny lub możemy z pomocą ubezpieczyciela wynająć auto zastępcze. Takie rozwiązania są dość popularne i praktyczne, szczególnie jeśli nadal chcemy pozostawać za kierownicą.

Ubezpieczyciel, jakim jest PZU samochód zastępczy w nagłych wypadkach organizuje swoim klientom bardzo szybko. Czas najmu takiego pojazdu uzależniony jest od rodzaju posiadanego ubezpieczenia. Również towarzystwo ubezpieczeniowe Warta samochód zastępczy zapewnia osobom, które korzystają z jego usług.