You are here:  / Auta i Samochody / Lancia Lybra wygodna limuzyna za grosze

Lancia Lybra wygodna limuzyna za grosze

Lancia Lybra wygodna limuzyna za grosze
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Lancia Lybra jest coraz częściej spotykanym samochodem na rynku samochodów używanych. Włoska limuzyna klasy średniej może zaoferować nam dużo, za całkiem niewielki pieniądze. Lancia Lybra była produkowana w latach 1999-2005 i była następcą, mającej świetne opinie Lancii Dedry.

Samochód oparty jest na tej samej płycie podłogowej co Alfa Romeo 156. Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny samochód wyróżnia się, choć nie każdemu styl zaproponowany przez włoskich stylistów musi się podobać. Największe zaskoczenie jednak to wnętrze samochodu, tutaj Lancia Lybra może bardzo miło zaskoczyć. Wnętrze wykonane jest z najlepszych materiałów, bardzo często możemy spotkać fotele pokryte prawdziwą skórą, lub alcantarą. W wyposażeniu standardem jest dwu strefowa klimatyzacja automatyczna, bardzo często spotykamy też wysokiej klasy sprzęt audio firmowany przez firmę Bose, oraz system nawigacji satelitarnej.

Zaglądając pod maskę możemy zobaczyć jeden z trzech silników benzynowych jakie były montowane w Lybrach o pojemnościach od 1,6 do 2,0 litra. Jednak najczęściej poszukiwane są samochody wyposażone w jeden z dwu silników wysokoprężnych JTD jakie były tam montowane o pojemności 1,9 lub 2,4 litra, które zapewniają doskonałe osiągi przy bardzo umiarkowanym apetycie na paliwo.