You are here:  / Auta i Samochody / Kask shark s900 – Żagań

Kask shark s900 – Żagań

Kask shark s900 – Żagań
2 votes, 4.00 avg. rating (76% score)

Shark s900 – wygoda i bezpieczeństwo w jednym.
Shark to znana i ceniona na rynku marka oferująca duży wybór kasków motocyklowych. Produkowane przez nią produkty gwarantują wysoką jakość i pełną satysfakcję klienta.

Wśród wielu godnych polecenia produktów znajduje się kask shark s900. Ciekawy i nowoczesny wygląd, funkcjonalność oraz niezła aerodynamika gwarantują pełne zadowolenie użytkowników. System szybkiego zwalniania zapięcia oraz zaawansowany model wentylacji ułatwiają sterowanie nawet w rękawicach. Pompowana wyściółka zwiększa bezpieczeństwo oraz znacznie podnosi komfort użytkowania. System Air-pump dopasowuje kask do indywidualnych potrzeb kupującego. Blenda przeciwsłoneczna z filtrem UV, odporna na zarysowania zapewnia perfekcyjną widoczność. Dodatkowo posiada system zapobiegający parowaniu.

Kask shark model s900 dostępny w wielu wariantach kolorystycznych, trafi w gusta nawet najbardziej wymagających klientów, a jego wysoka niezawodność sprawi, że poczujemy się na drodze bezpieczniej. To obecnie najlepszy motocyklowy kask w tej cenie.