You are here:  / Transport przesyłowy / Egzamin na prawo jazdy – Inowrocław

Egzamin na prawo jazdy – Inowrocław

Egzamin na prawo jazdy – Inowrocław
1 vote, 4.00 avg. rating (74% score)

egzamin na prawo jazdy (1)Cechy dobrego instruktora nauki jazdy
Odpowiedni instruktor nauki jazdy to klucz do sukcesu. Dzięki niemu bardzo szybko nauczymy się jeździć, a egzamin zdamy za pierwszym razem. Poniżej przedstawione zostaną cechy dobrego instruktora. Ważne, by wybierając szkołę nauki jazdy mieć pewność, że trafimy tam na taką osobę.

Instruktor powinien być cierpliwy. Kursant często wykonuje wiele dziecinnych i prostych błędów, do momentu aż pewne czynności wejdą u niego w nawyk. Jeśli instruktor będzie nerwowo reagował, kursant się tylko zestresuje. Ważne również, by była to osoba spokojna. Osobie uczącej się mogą przydarzyć się duże pomyłki nawet po trzydziestu godzinach nauki, kiedy będzie się już zbliżał egzamin na prawo jazdy. Instruktor musi wyrozumiale podchodzić do sprawy, zamiast strofować młodego człowieka wytłumaczyć mu po raz nasty lub dziesiąty, jak należy daną czynność wykonać.

Niech nie skuszą nas oferty tanich szkół jazdy. W takich placówkach możemy trafić na szkoleniowców, którzy będą istną karykaturą instruktorów. Za kurs wprawdzie zapłacimy mniej, ale będąc kiepsko przygotowanym nie możemy liczyć na szybkie zdanie egzaminu.