You are here:  / Auta i Samochody / Brak miejsc parkingowych w centrach miast

Brak miejsc parkingowych w centrach miast

Brak miejsc parkingowych w centrach miast
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Dziś zajmiemy się problemem być może nie bardzo poważnym, ale z pewnością drażniącym. Otóż jak się okazuje- we wszystkich centrach dużych miast w Polsce brakuje miejsc parkingowych. O korkach, w których można tam ugrzęznąć, już nie wspominając.
Wróćmy jednak do miejsc parkingowych. Władze miast nie przewidziały, że tak szybko rozwinie się w naszym kraju motoryzacja. Miejsc parkingowych jest zbyt mało, to też wybierając się własnym środkiem transportu na zakupy do centrum, zapewne zmuszeni będziemy o pozostawienie go na którymś z parkingów w oddali.
To jednak jest jeszcze nic. Przez kilka lat miałem okazję pracować w transporcie, jako dostawca sprzętu AGD i RTV. Zostawić samochód i podejść samemu w zasadzie nie jest problemem, gorzej gdy iść musimy w towarzystwie 100 kilogramowej lodówki, którą zamówił sobie któryś z mieszkańców kamienic umiejscowionych w samym centrum miasta. Taszczenie ze sobą takiego sprzętu nie należy do najprzyjemniejszych, niestety niejednokrotnie byłem do tego zmuszony.